За тиждень на 90 % зросла кількість виявлених випадків COVID-19 серед дітей

За останні кілька тижнів епідеміологи реєструють стрімке зростання кількості випадків захворюваності на COVID-19. Так, згідно зі статистичними даними, за останні 7 днів в області виявили 886 ковід-позитивних осіб.

Серед них медичний персонал, але загрозливою є й кількість дітей.

Лише за минулу добу із 41 нового випадку 7 зафіксували серед дітей. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«За тиждень COVID-19 серед дітей до 17 років підтвердили у 90 осіб, що складає 10% усіх випадків, семеро госпіталізовані і перебувають на стаціонарному лікуванні», – зазначив Мирослав Білецький.

Якщо аналізувати показники від початку пандемії, то усього ковідом перехворіла 3371 дитина (або 5,1%).

За словами першого заступника очільника краю, останні дані підтверджують стрімке зростання захворюваності серед дітей.

«За тиждень на 90 % зросла кількість виявлених випадків серед дітей. Якщо з 26 вересня по 2 жовтня медики діагностували COVID-19 у 46 дітей до 17 років, то з 3 по 10 жовтня – вже у 90. У розрізі від 5 до 17 років – у 38 і 84 дітей відповідно цей показник збільшився на 121,1%», – зауважив Мирослав Білецький.

Вірус активно циркулює, і він широко розповсюджений. На сьогодні нема громад, де б медики не виявили упродовж тижня жодного випадку.

Про захист дітей слід подбати дорослим. Аби вберегти їх від небезпечного вірусу, батькам, вчителям, вихователям – всім дорослим, з якими вони контактують, варто подумати про вакцинацію.

«Хворіють зараз здебільшого невакциновані, до лікарень потрапляють невакциновані, помирають – невакциновані. Здається, це беззаперечний аргумент та однозначна відповідь на важливе питання – вакцинуватись чи не вакцинуватись?» – прокоментував перший заступник очільника краю.