Відділ містобудування та архітектури. Новини. Оголошення

2021 рік 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Берегівської районної держадміністрації

Берегівська РДА оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

Зауваження та пропозиції подавати до Берегівської районної державної адміністрації: 90200, Закарпатська обл., Берегівський р-н, м. Берегове, вул. Мукачівська, 6, е-mail: admin.bereg-rda@carpathia.gov.ua

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня оприлюднення – до 16 травня 2021 року.

ПОВІДОМЛЕННЯ

ЗВІТ про СЕО

ДПТ Мала Гора 3

ДПТ Мала Гора 2

ДПТ Мала Гора 1

ПЗ до ДПТ

 

З А Я В А ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ до ДПТ

2020 рік

Схема планування території Берегівського району (основне креслення), затверджена рішенням 30-ї сесії VII скликання Берегівської районної ради № 524 від 20.10.20

Розпорядження про затвердження детального плану території

ЗВIТ СЕО Опорний план.

Проектний план. Транспортна схема. Профілі

ПЗ1 П32 П33 П34 ПЗ2 ПЗ3 ПЗ4

ДОВІДКА про громадське обговорення детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  «Розміщення об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (апартаментів для тимчасового проживання) за межами населеного пункту, на території Берегівської міської ради, Закарпатської області»

Довідка про затвердження детального плану території  «Розміщення об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (апартаментів для тимчасового проживання) за межами населеного пункту, на території Берегівської міської ради,  Закарпатської області»


Довідка про консультацію з органами виконавчої влади

Довідка про громадське обговорення

Детальний план території для розміщення агровиробничого комплексу на території с. Гать